Hero image
Tournament

Teams

U09/7


  • 1. ABC Braník (CZ)
  • 2. OTS Korona Ostrołęka (PL)
  • 3. DSPN Kwidzyn-1 (PL)
  • 4. DSPN Kwidzyn-2 (PL)
  • 5. TSV Moosburg (DE)
  • 6. FC Moosburg 1 (DE)
  • 7. FC Moosburg 2 (DE)
  • 8. SE Freising (DE)
  • 9. Spvgg Zolling (DE)
  • 10. Spvgg Landshut (DE)

U10/7


  • 1. Spartak Hrdlořezy (CZ)
  • 2. SK Olympie Dolní Břežany (CZ)
  • 3. SK Roztoky (CZ)
  • 4. Tiszakécske VSE (HU)
  • 5. UMKS "3" Czechowice-Dziedzice (PL)
  • 6. OTS Korona Ostrołęka (PL)
  • 7. FC Moosburg (DE)
  • 8. Spvgg Landshut (DE)

U11/7


  • 1. Bohemians 1905 (CZ)
  • 2. Spartak Hrdlořezy (CZ)
  • 3. SK Olympie Dolní Břežany (CZ)
  • 4. FK Olympie Zdice (CZ)
  • 5. FK Tatran Prachatice (CZ)
  • 6. SV Viktoria Herxheim (DE)
  • 7. SV Röhrenhof (DE)
  • 8. FC Saverne-1 (FR)
  • 9. FC Saverne-2 (FR)
  • 10. SS Consolata Sassuolu 1 (IT)
  • 11. SS Consolata Sassuolu 2 (IT)
  • 12. UMKS "3" Czechowice-Dziedzice (PL)
  • 13. OTS Korona Ostrołęka (PL)
  • 14. UKS 1 Parczew (PL)
  • 15. Stal Mielec (PL)
  • 16. TSV Moosburg (DE)
  • 17. FC Wang (DE)
  • 18. FC Moosburg (DE)
  • 19. SG Eichenfeld Freising (DE)
  • 20. Spvgg Landshut (DE)

U12/9


  • 1. SC St. Valentin (AT)
  • 2. FC Egg (CH)
  • 3. Bohemians 1905 (CZ)
  • 4. Tatran Sedlčany (CZ)
  • 5. TV Echterdingen (DE)
  • 6. SS Consolata Sassuolu (IT)
  • 7. UMKS "3" Czechowice-Dziedzice (PL)
  • 8. Stal Mielec (PL)
  • 9. DSPN Kwidzyn-1 (PL)
  • 10. DSPN Kwidzyn-2 (PL)
  • 11. SE Freising (DE)
  • 12. Spvgg Landshut (DE)

U13/9


  • 1. SC St. Valentin (AT)
  • 2. FC Aurore Bienne (CH)
  • 3. Spartak Hrdlořezy (CZ)
  • 4. SK Olympie Dolní Břežany (CZ)
  • 5. Tatran Sedlčany (CZ)
  • 6. FK Tatran Prachatice (CZ)
  • 7. ASL Robertsau (FR)
  • 8. FC Gießen (DE)
  • 9. TSV 03 Wolfskehlen (DE)
  • 10. SV Viktoria Herxheim (DE)
  • 11. TSV Moosburg (DE)
  • 12. FC Wang (DE)
  • 13. FC Moosburg (DE)
  • 14. FC Ergolding (DE)
  • 15. TSV Milbertshofen (DE)
  • 16. FC Neufahrn (DE)

U15


  • 1. FC Klosterneuburg (AT)
  • 2. FC Egg (CH)
  • 3. Spartak Hrdlořezy (CZ)
  • 4. FK Brandýs-Boleslav (CZ)
  • 5. Tatran Sedlčany (CZ)
  • 6. TJ Blatná (CZ)
  • 7. FK Tatran Prachatice (CZ)
  • 8. SKV Rot-Weiß Darmstadt (DE)
  • 9. JFV Mittelhessen (DE)
  • 10. SKV Rot-Weiß Darmstadt (DE)
  • 11. TSV Dettingen / Erms (DE)
  • 12. NK Kustošija -1 (HR)
  • 13. NK Kustošija -2 (HR)
  • 14. F.C. Binnenmaas (NL)
  • 15. TSV Moosburg (DE)
  • 16. FC Moosburg (DE)

U17


  • 1. FAC Wien (AT)
  • 2. FC Therwil (CH)
  • 3. Spartak Hrdlořezy (NL)
  • 4. Koninklijke HVV (NL)
  • 5. Stal Mielec (PL)
  • 6. TSV Moosburg (DE)

Tournament sponsored by